DMCA

Telif Hakkı İhlali Bildirimi


Bir telif hakkı sahibiyseniz (veya bir telif hakkı sahibinin temsilcisi) ve web sitelerimizde yayınlanan herhangi bir kullanıcı materyalinin telif hakkınızı ihlal ettiğine inanıyorsanız, Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası ("DMCA") altında bir E sunarak bir İhlal İhlali Bildirimi gönderebilirsiniz. -Aşağıdaki bilgileri içeren Atanmış Telif Hakkı Aracımıza e-posta gönderin:


İhlal edildiği iddia edilen telif hakkı alınmış çalışmanın net bir tanımı. Birden fazla telif hakkı alınmış eser tek bir web sayfasında gösteriliyorsa ve bunu bize tek bir mesajla verirseniz, web sitesinde bulunan eserlerin temsili bir listesini sağlayabilirsiniz.           Hak talebinde bulunduğunuz materyalin açıkça belirlenmesi, telif hakkıyla korunan çalışmaları ve materyali web sitemize yerleştirmek için yeterli bilgiyi ihlal eder (örneğin, ihlal eden materyalin mesaj kimliği)           Telif hakkı ihlali olduğu iddia edilen materyalin telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi bir inancınız olduğuna dair bir ifade.           Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve evlilik cezasının ihlal edildiğini iddia ettiği münhasır bir hak sahibi adına hareket etmesine hak sahibinin cezalandırıldığını ifade eden bir ifade. "           İletişim bilgileriniz, mesajınıza, tercihen bir e-posta adresine ve bir telefon numarasına cevap verebilmemiz için. Bildirimin, telif hakkı sahibi veya sahibi adına hareket etmeye yetkili herhangi bir kişi tarafından fiziksel veya elektronik olarak imzalanması gerekir.

Hak ihlali iddialarıyla ilgili yazılı bildiriminiz e-posta adresindeki uygun telif hakkı temsilcimize gönderilmelidir:

E-posta: ramilmusayev92@gmail.com
Yukarıdaki gereksinimleri karşılayan tüm mesajları inceleyip işleyeceğiz. Mesajınız tüm bu gereklilikleri karşılamıyorsa, mesajınıza cevap veremeyebiliriz.
      

Bir materyalin veya aktivitenin ihlal edildiğini veya bir materyalin veya aktivitenin yanlışlıkla veya yanlış tanımlamayla kaldırıldığını veya devre dışı bırakıldığını bilerek yanlış beyan eden herhangi bir kişi, masraflar ve avukatlık ücretleri dahil olmak üzere herhangi bir zarardan bize karşı sorumludur çıkarılması veya çıkarılması, yaralandığı iddia edilen malzemeye veya aktiviteye erişimi, kaldırılan malzemeye erişimi değiştirmek veya değiştirmek için izin vermeyecektir.